סטנד-אפ זה הקאמל קומדי קלאב!

// אז איפה אנחנו עכשיו?

התמקמנו מחדש בברחוב אלנבי 128א תל אביב!
לוח ההופעות מפורסם באתר.

// מה הסיפור שלנו

ה”קאמל קומדי קלאב” הוקם בשנת 1993 על ידי בן זיידל בשיתוף עם איש הבמה שמואל וילוז’ני ומאז ועד היום נחשב לבית הגידול של סצינת הסטנד-אפ הישראלית. המועדון החל את דרכו בנמל תל אביב ונסגר לאחר כשנתיים, כשוילוז’ני פורש מהעסק לטובת עתיד בפוליטיקה המקומית בעיריית ת”א. משם הועתק המקום למועדון הפרפר ביפו, ולאחר מכן עבר למועדון ברחוב גולדמן, מול הדולפינריום (שבינתיים גם הפך לז”ל). קריסת הגג במועדון הכריחה מעבר נוסף, והמועדון נפתח שוב בבית מרכזים בתל אביב, אך גם כאן לא צלח מזלו (בלשון המעטה), ושריפת ענק בבניין כילתה אותו לחלוטין. אז נפתח המועדון מחדש במתחם הקולנוע של התחנה המרכזית בתל אביב, כנסיון אחרון של בן זיידל להתאושש אך אז הגיע זיידל לפשיטת רגל. ביוני 2004 כינס בן זיידל את כל הסטנד-אפיסטים הקבועים של המועדון והודיע על סגירת המקום. תרבות הצחוקים הישראלית הרכינה ראש, אבל לא להרבה זמן. כמה חודשים אחר-כך החליט רועי לוי, מהסטנדאפיסטים שגדלו במועדון, לרכוש את המקום מזיידל ומאז הקאמל מנוהל על ידו. ב-2010 עבר הגמל לשדרות רוטשילד פינת רחוב נחלת בנימין בתל אביב ונשאר בשכונה 10 שנים עד 2020 – שנת הקורונה. ב 2021, עם פתיחת עולם התרבות, נפתח המועדון מחדש באלנבי 128א ת”א.

// מי היו לנו

מועדון הקאמל מקיים עד היום, לצד ערבי סטנד-אפ של הקומיקאים הכי מצחיקים ומוכרים בארץ, ערבי במה פתוחה לחובבים. קומיקאים רבים התחילו את דרכם אצלנו: שלום אסייג, גיל קופטש, אייל קיציס, שבי זרעיה, אלי ומריאנו, יונתן ברק, שחר חסון, אורנה בנאי, רועי לוי, ישראל קטורזה, אורי חזקיה, רשף לוי, חן מזרחי, עדי אשכנזי, ארז שלם ועוד.

// ומה עכשיו

השנה אנחנו מצחצחים את הדבשת וחוגגים את השנה ה-28 לבית של הסטנד-אפ הישראלי (הזמן טס וכו’) עם פתיחת המועדון בנמל תל אביב! גם עכשיו, כמו אז, אנחנו מקפידים לשמר את החזון ולטפח דור חדש של סטנדאפיסטים וקומיקאים.

// נגישות

המועדון נמצא בקומת מרתף ובגלל גילו המופלג של הבניין אסור לבצע שינויים הנדסיים במקום ולכן, לצערנו, אין במקום התאמות נגישות לירידה במדרגות.

אנו עמלים בימים אלו על התקנת מצלמות לטובת אפשרות לרכישת כרטיסים דיגיטליים לצפייה מכל מקום!

התקשרו
אלנבי 128 תל אביב